fbpx

Nuolaida tiesiog VISKAM! Jamam iki 55%!

Atsiskaitymo būdai

Sužinokite, kaip galima atsiskaityti už mūsų parduotuvėje įsigytas prekes.

1. Elektroninė bankininkystė

Atsiskaitymas vyksta per „Paysera“ arba „Stripe“ mokėjimų sistemą.

Manikiuras.eu Jus nukreips į „Payserą“ puslapį, kuriame Jums reikės prisijungti prie banko puslapio. Prisijungus sistema jau bus suformavusi mokėjimą už išsirinktas prekes. Patvirtinus mokėjimą sugrįžkite į manikiuras.eu puslapį.

Svarbu! Prisijungimo prie elektroninės bankininkystės duomenys naudojami tik prisijungimui prie banko puslapio, o grįžtant į internetinę parduotuvę manikiuras.eu yra neperduodami.

– AB bankas „Swedbank” – AB bankas „SEB” – „Revolut“ – AS bankas „Luminor“ – UAB bankas „Medicinos Bankas” – Lietuvos kredito unija – AB bankas „Šiaulių bankas” – AS bankas „Citadelė” – „Paysera“ – Inbank LT – MOKI3 – Loterijos terminalai „Perlas” – MAXIMA Lietuva

2. Kreditinė kortelė

Atsiskaityti galite VISA arba MASTERCARD kortelėmis. Jums reikės suvesti: kortelės turėtojo vardą, pavardę, kortelės galiojimo datą, numerį ir apsaugos kodą – CVV, nurodytą kortelės parašo juostelėje (paskutiniai trys skaitmenys).

3. Apple pay

Vienas populiariausių mokėjimo būdų pasaulyje „Apple Pay” jau ir mūsų e-parduotuvėje! Su „Apple Pay“ galėsite apsipirkti ir niekada nereikės įvesti savo kortelės informacijos. „Apple Pay“ veikia su „Face ID“ arba „Touch ID“, kad būtų užtikrinta dviejų lygių autentifikacija. O tai reiškia, kad nereikia patvirtinimų kodais, slaptais klausimais ar slaptažodžiais. Greičiau, saugiau ir patogiau!

4. Google Pay

Gera naujiena visiems, savo telefone naudojantiems „Android” programinę įrangą. Nuo šiol „Google Pay” jau ir manikiuras.eu internetinėje parduotuvėje. Naudodamiesi „Google Pay” programėle vienu mygtuko spustelėjimu lengvai, greitai ir saugiai įsigysite norimas prekes.