fbpx

Nuolaida tiesiog VISKAM! Jamam iki 55%!

Apie mus

Esame tam, kad Jūs galėtumėte džiaugtis tobula išvaizda.

Nagavita
Nagavita
Nagavita

Apie mus

Esame specializuota grožio prekių parduotuvė. 25 savo veiklos metus siekiame atidžiai įsiklausyti į Jūsų lūkesčius ir maksimaliai patenkinti Jūsų poreikius.

Siūlome itin platų grožio priemonių asortimentą. Jūsų patogumui turime net 5 fizines parduotuves skirtinguose Lietuvos miestuose. Mums rūpi ne tik Jūsų grožis, bet ir saugumas, todėl pas mus rasite tik patikimų gamintojų, itin aukštos kokybės, sertifikuotus produktus.

Žurnalas „Archiforma“ apie jį rašo taip: „Archispektro“ architektai industriniame kvartale sugebėjo sukurti patrauklų, bet kartu ir derantį su aplinka pastatą. Išskirtinė, tačiau gana minimalistinė administracinio – prekybinio pastato architektūra aiškiai atskleidžia savo tipologiją, kas šiandien pasitaiko retai. Projekte aiškiai matoma eksterjero ir interjero sintezė, vienas kito papildymas, sukuriant vientisą pastatą. Tai puikus tolesnio kvartalo vystymo ir atnaujinimo startas.“

Nominuotas Aplinkos ministerijos įsteigtam apdovanojimui už kūrybinius laimėjimus urbanistikos ir architektūros srityse negyvenamųjų pastatų kategorijoje 2017 metais.

Edukacija

Tam, kad naudodami mūsų priemones galėtumėte džiaugtis profesionaliais rezultatais, didelį dėmesį skiriame išsamioms konsultacijoms bei savo klientų edukacijai, organizuojame mokymus.

Nagavita
Nagavita

Ypatingas dėmesys kiekvienam klientui

Mums svarbus kiekvienas klientas. Vertiname Jūsų pasitikėjimą, todėl kiekvienam Jūsų skiriame ypatingą dėmesį ir stengiamės maksimaliai pateisinti Jūsų lūkesčius.

Gavėjo pavadinimas: UAB Nagavita
Įmonės kodas: 135261648
PVM mokėtojo kodas: LT352616412
Gavėjo bankas : AB SEB bankas
Gavėjo sąskaita: LT597044060003236993
SWIFT kodas: CBVILT2X