fbpx

To dar NEBUVO! -56% nuolaida ProGel geliniams lakams

Aptarnavimas

Kiekvienam savo klientui skiriame ypatingą dėmesį.

Klientų aptarnavimas

Mūsų internetinėje parduotuvėje galite apsipirkti bet kokiu Jums patogiu metu! Prireikus, atsakysime į visus Jums kylančius klausimus apie prekes, jų užsakymą, pristatymo sąlygas, mokėjimus, Jūsų užsakymo būseną. Jūsų patogumui, klientus konsultuojame el. paštu nagavita@nagavita.lt

Pateikite mums užklausą ir atsakysime Jums ne vėliau nei per 1 darbo dieną. Taip pat užtikriname greitą bei kokybišką aptarnavimą bei konsultacijas visais Jums rūpimais klausimais mūsų fizinėse parduotuvėse.

Nagavita

Klientų konsultavimas

Didelį dėmesį skiriame klientų konsultavimui bei edukacijai, patariame, pateikiame produktų naudojimo rekomendacijas, o kilus nesklandumams, siekiame juos išspręsti greitai ir konstruktyviai.

Nagavita

Skundai

Jeigu turite skundų dėl mūsų prekių kokybės ar aptarnavimo, rašykite mums el. paštu nagavita@nagavita.lt Gavę Jūsų pateiktą skundą, išnagrinėsime jį ir atsakysime Jums ne vėliau nei per 10 darbo dienų.

Nagavita

Mūsų tikslas – laimingi klientai

Mūsų tikslas – užtikrinti kuo sklandesnį bei malonesnį Jūsų apsipirkimo procesą ir maksimalų pasitenkinimą įsigytais produktais, todėl visada atsakingai vertiname bei kruopščiai analizuojame Jūsų skundus, atsiliepimus bei rekomendacijas.

Nagavita

Įžvalgos ir rekomendacijos

Jeigu norėtumėte pasidalinti savo įžvalgomis ar pasiūlymais, rašykite mums adresu: nagavita@nagavita.lt
Būsime dėkingi už tai, kad padėsite mums tobulėti.

Dėkojame, kad mumis pasitikite

Kad ir kokios pagalbos Jums prireiktų – mes pasiruošę reaguoti greitai ir atsakingai. Esame dėkingi, kad renkatės mus ir siekiame pateisinti Jūsų pasitikėjimą.