Pirkimo sąlygos

Svarbi informacija klientams

Pardavėjo tapatybė ir adresas
Jūs sudarote pirkimo-pardavimo sutartį su UAB Nagavita adresas Jonavos 138, Kaunas . Daugiau informacijos apie pardavėją rasite skyrelyje Apie mus.

Užsakymas 
Susiradę pageidaujamą produktą, tiesiog spauskite mygtuką [PASIRINKIMO MYGTUKO PAVADINIMAS ] ir šis produktas bus įdėtas į Jūsų prekių krepšelį. Bet kuriuo metu, paspaudę mygtuką [PREKIŲ KREPŠELIO MYGTUKO PAVADINIMAS ], galėsite pasitikslinti, kokios prekės jau yra Jūsų prekių krepšelyje. Paspaudę mygtuką [ATŠAUKIMO MYGTUKO PAVADINIMAS ), bet kuriuo metu pasirinktus produktus vėl galėsite išimti iš prekių krepšelio. Jei visgi nusprendžiate pirkti prekes, esančias prekių krepšelyje, spauskite mygtuką [MYGTUKO „TĘSTI“- PAVADINIMAS ]. Tuomet Jūsų paprašys įvesti asmeninius duomenis ir pasirinkti mokėjimo būdą bei patvirtinti, kad susipažinote su kliento informacija. Bet kuriuo metu galite nutraukti užsakymo procesą arba, paspaudę mygtuką [UŽSAKYMO MYGTUKO PAVADINIMAS ], užbaigti užsakymą. 

Sutarties sudarymas:
Paspaudę mygtuką “Siųsti Užsakymą “”, Jūs patvirtinate prekių krepšelyje esančių prekių užsakymą. Iškart po užsakymo išsiuntimo Jūs gausite ir patvirtinimą, kad užsakymas gautas ir priimtas. Pirkimo sutartis įsigalioja, kai Jūs gaunate patvirtinimą apie prekių išsiuntimą arba gaunate prekes.

Priėjimas prie sutarties teksto:
Sutarties tekstas yra išsaugomas. Jūs bet kuriuo metu šiame puslapyje galite pasitikslinti sutarties sąlygas. Konkrečius Jūsų užsakymo duomenis galite rasti paspaudę nuorodą Krepšelis 

Kainos
Čia nurodytos kainos yra jau galutinės kainos, t.y. jose jau įskaičiuotas įstatymu numatytas 21% dydžio pridėtinės vertės mokestis. Smulkesnę informaciją apie kainas rasite atitinkamuose puslapiuose prie prekių aprašymo. 

Pristatymo išlaidos
Jei užsakytų prekių vertė viršys 45eurus, visas prekes Jums pristatysime nemokamai. Jei užsakytų prekių vertė neviršys 45eurus, pristatymas kainuos 3,5eurus. 
Atsiskaitymo būdai 
Galite pasirinkti šiuos mokėjimo būdus: išankstinis apmokėjimas.

Pristatymo terminai
Numatomas pristatymo terminas nurodomas prekės aprašyme. Jei tokios informacijos ten nerasite, prekės pagal nutylėjimą bus pristatytos per 2 darbo dienas po užsakymo apmokėjimo. Kliento pageidavimu, žinoma, galima susitarti ir dėl vėlesnio tiekimo laiko.

Dalinės siuntos
Klientui pageidaujant, mes galime vienu metu patiekti tik dalį užsakytų prekių. Papildomos pristatymo išlaidos priskaičiuojamos tik tada, jei būtent taip buvo susitarta iš anksto.

Atšaukimo teisė 
Per dvi savaites Jūs, nenurodydami priežasčių, galite atšaukti savo užsakymą rašytine forma (pvz., laišku, faksu, elektroniniu paštu nurodytu kontaktiniu el. pašto adresu) arba grąžindami gautas prekes, net ir tuo atveju, jei užsakymą pateikėte kaip juridinis asmuo (įmonių užsakymai). Terminas pradedamas skaičiuoti nuo prekės gavimo dienos ir skaičiuojamas iki raštiško Jūsų atsisakymo gavimo. Kad šis atsisakymas teisiškai galiotų, užtenka tik laiku išsiųsti atsisakymą arba grąžinti prekes.

Atšaukimo pasekmės
Užsakymo atšaukimo atveju abi sutarties šalys privalo grąžinti gautas prekes ar paslaugas ir iš to gautą naudą (pvz., palūkanas). Jei gautų prekių ar paslaugų neįmanoma pilnai arba dalinai grąžinti arba jų būklė pablogėjusi, Jūs privalote mums atlyginti vertės skirtumą. Tai negalioja, jei prekė apgadinama jau vien tik ją apžiūrint ir tikrinant, kaip tai daroma ir įprastoje parduotuvėje. Kitais atvejais Jūs galite išvengti žalos atlyginimo, jei nesinaudosite ta preke kaip savo nuosavybe ir neatliksite jokių veiksmų, kurie galėtų sumenkinti prekės vertę. Daiktai, kuriuos galima grąžinti tose pačiose pakuotėse, grąžinami mūsų rizika. Daiktus, kurių nebeįmanoma supakuoti, mūsų darbuotojai atsiima patys. Už grąžinamas prekes sumokėti pinigai grąžinami per 30 dienų nuo užsakymo atšaukimo išsiuntimo dienos.
Jūs privalote apmokėti grąžinimo išlaidas, jei patiekta prekė atitinka užsakyme nurodytą (t.y. jei gavote tokią prekę, kurią ir užsisakinėjote) ir jei grąžinamo daikto kaina neviršija 40 eurų sumos arba tuo atveju, kai nors prekės kaina didesnė, tačiau užsakymo atšaukimo metu pagal sutartį Jūs dar nesate įmokėję sutartos dalinės įmokos.

Atšaukimo teisė negalioja
prekėms, kurios buvo pagamintos pagal kliento pateiktas specifikacijas arba vienareikšmiškai buvo gaminamos pritaikant jas individualiems poreikiams arba, jei dėl prekių savybių jų neįmanoma grąžinti, nes jos greitai genda ar pasibaigęs jų galiojimo terminas,
garso arba vaizdo įrašai arba programinė įranga, jei šias duomenų laikmenas Jūs jau išpakavote ir jomis naudojotės,
kosmetikos priemonės.

Garantijos
Garantijos taikomos įstatymo numatyta tvarka, t.y. jei pastebimas prekės defektas ar trūkumas, pasirinktinai kliento pageidavimu šis trūkumas arba pašalinamas, arba patiekiama prekė pakeičiama. Jei prekės atitaisyti nepavyksta arba, jei ir pakaitinė prekė vėl yra su defektais, Jūs galite prekę grąžinti ir atgauti visą jos pirkimo kainą arba pasilikti prekę, tačiau gauti kainos nuolaidą. Daugiau informacijos apie gamintojo teikiamas garantijas rasite prie prekės pridedamose instrukcijose.